kamp turu

Kamp Alanında Hangi Aktiviteler Yapılır?

Kamp Alanında Hangi Aktiviteler Yapılır?

Akdeniz Yaz Gençlik Kampımız; her anı dolu dolu yaşayacak bir programa sahip. Hiç sıkılmayacak ve doğanın, açık havanın, güneşin, denizin tadını sonuna kadar çıkarmış olacaksınız. 


Sadece 2490 TL'ye; 6 gece 7 gün Ege ve Akdeniz'in  en güzel koylarında ve kıyılarında 16 farklı konumda 18-39 yaş arası gençlerle kamp yapma imkanı sunuyoruz.

Normal tatile gider gibi gelin, çadırlar, kamp yatakları ve kamp sandalyesi tarafımızdan sağlanıyor. 

Scuba Diving, Akyaka Azmak çayı Tekne Turu, Marmaris Jeep Safari Turu, Fethiye - Göcek - 12 Adalar Tekne Turu - Dalyan - İztuzu Plajı tekne Turu hepsi fiyata dahil. 

Maksimum 50 kişilik kontenjanlar ile ister tek gelin, ister arkadaşlarınızı alın gelin...

Özenle seçilmiş kamp alanlarımız her türlü donanıma sahip.  Kampımızın en güzel yanı aktivitelerimiz ve hepsi fiyata dahil. 5 Büyük Aktivite yanında isteyen için rezervasyon yaptığımız extra hizmet olarak Babadağ - Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ve Saklıkent'te Rafting sağlanabiliyor. 

Kamp alanında hangi aktiviteler yapılır? Konusu kampı en keyifli ve verimli hale getirilmesinin yöntemlerini sunmaktadır. Günlük hayatın sorunları ve sıkıcılığından kurtulmak için yapacağınız kamp sizlere beklediğinizden daha fazla şey katacaktır. Kampta geçen her gününüz yeni bir şeyler öğrenerek eğlenceli zamanları barındırmaktadır. Kampın sizlere farklılık yaratacak faaliyetleri;

 1.       Çadır oyunları: 

Kamp içinde normal hayatta unutulmaya yüz tutan oyunları yeniden canlandıra bilirisiniz. Çadırda enerjiyi artıran oyunlar arasında, masal anlatma, sessiz sinema, kâğıt oyunları ve daha birçok oyun yer almaktadır. Ayrıca oyunlar grup halinde oynanarak eğlence ve sohbet tavan yapacaktır.

 2.       Spor ve yürüyüşler yapmak: 

Kamp alanında ister grup halinde ister bireysel olarak temiz havayı içinize çekerek sporunuzu yapabilirsiniz. Takımlar kurarak karşılıklı futbol, voleybol vb. spor müsabakaları yapabilirsiniz. Kısa ve uzun mesafe yürüyüşler yaparak manzara ve doğayı gezerek görebilirsiniz.

 3.       Su sporları yapmak: 

Kamp alanında hangi aktiviteler yapılır? Konusunda kampın göl, deniz ve akarsu yakınlarında olmasının faydalarını kullanabilirsiniz. Suyun durumuna göre yüzme, dalma ve kano kullanma gibi aktiviteleri yerine getirerek spor ile eğlenceyi bir araya getire bilirisiniz.

 4.       Müzik yapmak ve yemek hazırlamak: 

Kampta bulduklarınız yiyecekler ile kendinize özgü yemekler yapabilir, yeni lezzetler çıkarabilirsiniz. Ayrıca kampların vazgeçilmezi olan kamp ateşi başında müzik yaparak, şarkılar söyleyebilir canlı bir eğlence düzenleye bilirisiniz.

 5.       Doğayı gözlemlemek ve incelemek: 

Kamp süresi boyunda doğal yaşamda bulunan canlıları gözlemleyebilir ve onların yaşamını inceleyerek bilgileri bizzat yerinde öğrenebilirsiniz.

 6.       Yiyecek elde etmek: 

Kampta günlük ihtiyaçlarınızı giderecek yiyecekler bulmayı öğrenerek, balık tutabilir, doğal meyve toplayabilir ve doğanın sunmuş olduklarını kullanma becerisi elde edersiniz. Kamp alanında hangi aktiviteler yapılır? İlgili olarak bir tür hayat becerisi kazanmanıza yardım eder.

 7.       Kitap okuma ve derin sohbet etmek: 

Sessizlik ve sakinliğin içerisinde kitabınızı anlayarak verimli bir şekilde huzur içinde okuyabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile derin sohbetler gerçekleştirir, yeni tanıştıklarınız ile kültür alışverişi yapabilirsiniz.

 8.       İzcilik faaliyeti: 

Kampın kattığı en büyük yenilikler içine hayatta kalabilme adına iz sürebilme, pusula, yıldız ve doğal olaylar ile yön bulma becerileri ekleyebilirsiniz.

 9.       Keşif yapma: 

Kamp yerinden çıkarak yeni yerlere giderek görebilir, çok gezen çok bilir sloganı ile yerinde bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

 10.   Yapı oluşturma: 

Kampta ihtiyaç veya zevke göre küçük yapıları oluşturabilirsiniz. Doğada bulunacaklar yardımı ile bir sandalye, salıncak, gölgelik gibi yapılar oluşturup keyifle kullanabilirsiniz.

 Kamp alanında hangi aktiviteler yapılır? Konusuna getirdiğiniz açıklık ile doğayı içinizde hissedecek, sizleri sıkıştırıp kalan dört duvar arasından kurtulacak ve tüm güzellikleri yerinde göreceksiniz. Kamp aktiviteleri ile maceraların yanı sıra yeni deneyimler sizlere öğretecektir. Tatil günü, yeri ve masrafı konusunda uzaklaşarak gönlünüze göre keyifli tatil geçireceksiniz.

 

Bu linkler yararlı ve keyifli linkler :)

Marmaris - Fethiye arası Maxi Mavi Tur 7 gece 8 gün

Aven Camp ile Maxi Mavi Yolculuk

Fethiye - Göcek arası Butik Mavi Tur 4 gece 5 gün

Aven Camp ile Butik Mavi Yolculuk

Sitemizde yer alan diğer makaleleri okumak için blog.avencamp.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yurt dışı turlarımız ile ilgili makalelerimizi okumak ve avantajları okumak için de Otobüsle Avrupa Turu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Avrupa Turlarımız ile ile ilgili deneyim yazısı okumak için Avrupa Turu Tavsiye yazımızı okuyunuz. Anahtar kelimeler:

 

çadırlı kamp turu, kamp turu, çadır kampı, Akdeniz çadır kampı, kamp yerleri, kamp alanları, Aven camp, kampçılık, çadır kampı turu, kamp nasıl yapılır, camp, outdoor tur, yaz kampı, gençlik kampı, karavan kiralama Ankara

Makaleyi paylaş