MARMARİS - FETHİYE KAMPI

Fethiye Marmaris Kampı

Bu müthiş kamp sadece

2290 TL

Fiyata Dahil Olanlar

 • Kurulu çadır ve konforlu yatak (çadırlar standart üstü maxi genişliktedir)
 • 6 gece konaklama
 • İstanbul – Ankara – Kocaeli – Afyon - Denizli şehirlerinden lüx otobüsle ulaşım
 • 3 öğle yemeği
 • 5 aktivite ve ayrıca 9 canlı etkinlik
 • Kokartlı profesyonel rehberlik hizmeti
 • Akşamları sıcak çay ve kahve ikramı
 • TÜRSAB onaylı Seyahat Sağlık Sigortası
 • Koordinatörlük hizmeti
 • 10 çeşit 5 sabah kahvaltısı
 • AKTİVİTELER:
  • Scuba Diving (öğle yemekli)
  • Akyaka – Azmak Çayı tekne turu
  • Dalyan Tekne Turu
  • Fethiye - Göcek Koyları tekne turu (öğle yemekli)
  • Marmaris Jeep Safari (öğle yemekli)

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Programda belirtmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Belirtilen hareket noktası şehirlere kadar olan ulaşım masrafı
 • Tüm müze ve ören yerleri girişleri
 • Şahsi harcamalar
 • Programda yer almayan etkinlikle

Gezilecek Yerler

Konaklanacak Yerler

Tur Özellikleri

AVEN CAMP’ın AYRICALIKLARI

·        Turumuza katılan her misafirimiz artık Aven Clup üyesi olarak başka bir turumuza katılırken büyük indirim hakkı elde eder.

·        Hiçbir sürpriz ücret talep edilmemekte, bahşiş toplanmamaktadır.

·        Aven Camp gezi programı olduğu kadar sosyal bir organizasyondur.

·        Tekne turumuz çoğu turlardan farklı olarak gruba özeldir.

·        Tur tarihine kalan 15 güne kadar iptallerde her ne sebeple olursa olsun yüzde yüz ücret iade hakkı

·        Tur tarihine kalan 15 güne kadar kontenjan durumuna göre tarih değiştirme hakkı

·        7/24 danışmanlık -  sürekli ve açık iletişim

·        Turdan 10 gün önce katılanlar WhatsApp grubu

·        Ödeme kolaylıkları

·        Uygun fiyata isteğe bağlı Babadağ – Ölüdeniz yamaç paraşütü rezervasyonları

·        Uygun fiyata isteğe bağlı su sporları rezervasyonları

·        İzinsiz fotoğraf kullanılmaz.

·        Pandemi nedeniyle oluşacak genel ve resmi kararla yaşanacak olan iptallerde yüzde yüz ücret iadesi hakkı. Pandemi nedeniyle resmi aktivite iptallerinde alternatif çözümler

·        Kamp çadırları grubumuz kamp alanına girmeden hazırlanır

·        Kamp yataklarımız 5 cm kalınlığında, 2 metre uzunlukta 75 cm genişlikte değiştirilebilir kılıfı he kullanımda değiştirilen sünger kamp yataklarımız. Şişme yatak ya da mat şeklinde değildir.

·        Çadırlarımız 2 kişi için 3 kişilik, 1 kişi için 2 kişilik standart üstü maxi genişliktedir.

·        Kamp sandalyesi sadece Aven Camp tarafından tahsis edilmektedir.

·        Kamp alanlarımız butik özellikte aşırı kalabalık olmayan konforlu kamp alanlarıdır.

·        Aven Camp Türkiye'nin tartışmasız en dolu programa sahip en ekonomik kamp turlarıdır.

·        Aven Camp FARKLIDIR!

Eğlencesi en bol, aktivitelere doyacağınız, Akdeniz'in en güzel koylarında 50 gençle birlikte çadır kampı.

AKDENİZ VE EGE ÇADIRLI YAZ GENÇLİK KAMPİ

Eğlencesi en bol, aktivitelere doyacağınız,

Akdeniz'in en güzel koylarında 50 gençle birlikte çadır kampı

AKYAKA – MARMARİS – DATÇA – YUVARLAKÇAY - DALYAN
FETHİYE – KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT

6 gece 7 gün / 18 - 39 Yaş

3 gece Marmaris / 3 gece Fethiye

Erken kayıt fiyatı 1 Şubat'a kadar 2290 TL
1 Şubat sonrası 2590 TL

(Çift Kişilik çadırda kişi başı)
390 TL ile kesin kayıt - Ücretin geri kalanı tur günü ödeme

Tek kişi konaklama farkı 190 TL

6 sabah kahvaltısı - 3 öğle yemeği – Geniş çadır  - konforlu kamp yatağı - 5 büyük aktivite - 10 eğlenceli ve canlı etkinlik ile toplamda “15 eğlence programı” fiyata dâhil
Sürpriz ücret yok

17 - 24 Temmuz 2022

20 - 27 Temmuz 2022

24 - 31 Temmuz 2022

27 Temmuz – 3 Ağustos 2022

1 – 8 Ağustos 2022

4 - 11 Ağustos 2022

9 – 16 Ağustos 2022

12 - 19 Ağustos 2022

17 - 24 Ağustos 2022

20 - 28 Ağustos 2022

24 Ağustos – 1 Eylül 2022

 

1. GÜN / AKYAKA – MARMARİS

Verilen tur başlangıç tarihlerinden bir gün önce akşam İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Afyon ve Denizli çıkışlı olan otobüsümüz Muğla Otobüs Terminali’ne hareket edecektir. 

08:00 Buluşma ve Akyaka’ya hareket.

Kamp turumuz başlıyor. Akyaka’yı gezmeye ve tanıtmaya başlıyoruz. Azmak çayı kenarında tanışma, çadır kurulum oryantasyon, bilgilendirme…

Ardından Akyaka – Azmak çayı üstünde tekne turumuzu yapıyoruz. Yaklaşık yarım saatlik turumuzda sodalı sudan oluşan Azmak Çayı’nın florasını, canlılarını, berrak sularını izleyerek dinleniyoruz.  Gezimiz sonrası dileyenler Azmak manzarasını izleyerek çayın kenarındaki serpme kahvaltı mekânlarında kahvaltılarını yapabilirler.

Yine Azmak çayının soğuk suyunda yüzme keyfi. Muhteşem Azmak çayı ve Amazon ormanlarını andıran doğal alanların manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Azmak Çayında serinleyen ve dinlenen katılımcılarımıza öğleden sonra Gökova Körfezi kenarında dinlenme ve Akyaka’yı gezme şansı. Serbest zaman Datça’ya hareket. Yol üstünde Marmaris’te alışveriş için duruyoruz.

Gerekli alışverişlerimizi yaptıktan sonra hazır kurulu kamp alanımıza yerleşiyoruz

Çadırlarımıza yerleştikten sonra Akşam deniz kenarında müzik eşliğinde çay – kahve – içecek ikramı…  Yatış…

2. GÜN MARMARİS

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Marmaris Hisarönünde Jeep Safari Programımız başlıyor. Oldukça eğlenceli olan bu programda Marmaris bölgesinin doğal güzelliklerini yerinde keşfediyoruz. Hem macera hem de adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkânı sunuyoruz.

Yaklaşık 30 km. off-road, geri kalanının ise stabilize ve asfalt köy yollarının oluşturduğu toplam 90 km.lik Marmaris Cip Safari turu içinde çamurlardan, tozlu yollardan geçiyoruz. Geleneksel su savaşları ile eğlenceyi doruğa taşıyoruz.

Ardından kıyafetlerimizi değiştirerek Marmaris şehir gezisi, çarşı, plaj, deniz kum güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Marmaris Barlar Sokağı Türkiye’nin en dinamik ve en zengin ar kültürüne sahip barlar sokağıdır. Burada Gece 03:00’a kadar eğleniyoruz.

3. GÜN DATÇA

Kamp turumuz Datça gezimiz ile devam ediyor. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Saat 11:00’da Datça’ya hareket. Öncelikle Yeni Datça’nın berrak sularına sahip kumluk plajı ile taşlık plajında deniz keyfi. Plajların bulunduğu restoran ve Cafelerde deniz manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz.

Ardından akşam serinliğinde Eski Datça şehir merkezine geçiyoruz. Yel değirmenleri, sanat atölyeleri, Can Yücel’in evi ve daha fazlası. Datça gezimizin ardından kamp alanımıza dönüş. Akşam kamp ateşi etrafında canlı müzik keyfi.

4. GÜN DALYAN – YUVARLAKÇAY - KAYAKÖY

Çadırlı Kamp turumuz için istikamet Dalyan. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası çadırlarımızı toplama ve kamp alanından ayrılma ve Fethiye’ye hareket. Öncelikle Aşıklar Yolunda fotoğraf çekimi. Ardından Dalyan’a hareket. Bir saatlik yolculuk sonrası Dalyan turumuz başlıyor.

10.30’da Dalyan kooperatif iskelesinde rehberlerin karşılayıp bilgi vermesiyle başlayan turumuzda yüzme – tarih – gezi – sağlık her şeyi bulabilirsiniz. Önce Çamur banyolarına küçük sıcak su kaplıcasına varıyoruz ve bir saat orada kalıyoruz ve turumuz ardından Köyceğiz Göl ağzında yüzme molası ile devam ediyor.

Öğle yemeği servisi restoranda. Arkasından dünyaca ünlü İztuzu plajındaki bir saatlik yüzme molası. Dalyan'ı keşfetmenin huzuru ve mutluluğu ile turumuzu yine iskelede sonlandırıyoruz.

Fethiye Kayaköy’de bulunan kamp alanımıza doğru hareket. Kayaköy’ü rehber eşliğinde gezebilirsiniz. Dünyanın en güzel 7 terkedilmiş şehrinden biri olan Kayaköy Mübadele sırasında boşaltılmış ama o dönemden sonra kullanılmamış taş evlerin bulunduğu otantik ve gezilmesi görülmesi gereken yerlerden biri.  Akşam serinliğinde Kayaköy yamacındaki kamp alanımıza kampımızı kuruyoruz.

Kampımızın bulunduğu Hisarönü’nde yürüme mesafesinde yer alan barlar ve restoranlarda akşam dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

5. GÜN FETHİYE - ÖLÜDENİZ

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Fethiye’de tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bizim için ayrılmış özel ve başka grupların yer almadığı teknemizle Fethiye’nin birbirinden güzel masmavi koylarını geziyoruz. Öğle yemeğimiz teknede. Eğlenceli tekne gezimiz ardından Ölüdeniz’de 2 saatlik serbest zaman.

Tekne turumuz ardından Ölüdeniz’de isteyenler Milli Parkın ve plajın keyfini çıkarabilir isteyenler ise extra olarak Babadağ’dan yamaç paraşütü ile Ölüdeniz’in muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilir. Ve arkasından kamp alanımıza dönüş.

6. GÜN FETHİYE

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Fethiye’de Tüplü dalış aktivitemizi gerçekleştirmek üzere otobüsümüz bizi teknemize bırakıyor. 2 farklı güzel koyda ve rengârenk balıklarla fotoğraf çektirme imkanı yakalayabileceğiniz tüplü dalış programı ile unutamayacağınız bir deneyime imza atacaksınız.

7. GÜN SAKLIKENT

Kamp turumuzun son günü. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Saklıkent’i ziyaret. 16 km boyunca uzanan içinde 16 mağarası bulunan ve 600 metreye kadar çıkan kanyon duvarları arasında trekking yürüyüşü gerçekleştire bilirsiniz. Dilerseniz öğle yemeğini bu olağanüstü atmosferin altında Karaçay’ın buz gibi sularının kenarında yiyebilir, tur sonrası dinlenme ve yolculuk öncesi dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çay ve kahve ikramı acentemizden.

Turumuzda son durak Saklıkent. Saklıkent’ten öğleden sonra ayrılma ve Afyon üzerinden Ankara ve İstanbul’a hareket. Gece saatlerinde Ankara ve İstanbul’a varış

Ayrıntılar Yakında!

05424181615 ya da 03124171615 numaralardan iletişime geçebilirsiniz

390 TL ön ödeme kalanı tur günü ödeme