Soru Cevap

Kamp Turları ve Mavi Yolculuklar için gerekli işlemler, evraklar, fiyatlar gibi konularda katılımcı olmak isteyenlerin en çok sorduğu sorular ve cevaplarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz


Kamp turumuza ve mavi yolculuk programlarına katılmak için öncelikle size göndereceğimiz Sözleşme ve Kayıt Formumuzu doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir.

Formu bize yollamanız ve eş zamanlı olarak kesin kayıt için gerekli olan ön ödemeyi yapmalısınız. İlk ödeme alındığında ve form hazırlanarak gönderildiğinde otobüsle Kamp Turumuza kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Şirketimizin kurumsal IBAN numarasına da EFT - Havale suretiyle ödeme alınmaktadır. 

Kamp Turlarımız Ankara ve İstanbul çıkışlıdır.

Ankara dışından katılan gezginlerimiz İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Afyon, Denizli şehirlerinden  otobüsümüze binerek turumuza katılabilirler. 

Buluşma yerimiz Muğla Otobüs Terminali çıkış kapısıdır. Uzak şehirlerden hava yolu ile gelmek isteyenler Dalaman Havalimanına gelebilirler. Servisler Marmaris'e getirmektedir. 

Marmaris'ten yolcularımız alınacaktır. 

Mavi yolculuk programlarına katılacak olanlar Fethiye Yat Limanına gelmeleri gerekmektedir. Tur başlangıç ve bitiş yeri Fethiye Yat Limanıdır. 

Araçlarımız hepsi yurtiçi D2 ve B2 taşıma belgelidir. 

Yeni model, 57 kişilik, rahat koltuklu - prizli - lüks turizm araçlarıdır.

Evet, var... Son 15 güne kadar koşulsuz şartsız iptal edip, paranın tamamını iade alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz son 15 güne kadar tarih değiştirme hakkınız bulunmaktadır. 

Son 15 gün içinde ise kademeli kesinti bulunmaktadır. Bununla ilgili olarak sözleşme maddelerimiz ayrıntılı bilgi içermektedir. İstenildiği takdirde sözleşmemizi mail olarak size gönderebiliriz. 

Nakit yaptıysanız eğer, ödemelerin iadesi nakit olarak (elden veya banka hesabınıza EFT / Havale yoluyla); kredi kartıyla yaptıysanız ödemelerin iadesi ise banka talimatıyla kredi kartınıza yapılır.

Geri iadeler tur iptalinden itibaren 14 gün içinde iade edilir.

Ücret iadesi konusunda daha detaylı bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. 

https://www.avencamp.com/iletisim

Seyahat sigortası yaptırmadan hiç bir katılımcıyı tura dahil edemiyoruz. Sigortalar tarafımızdan ve fiyata dahil olarak yaptırılmakta olup, poliçeleri tura çıkmadan katılımcılarımızla paylaşılmaktadır.

Kamp Turuna tek kişi katılan çok sayıda misafirimiz yola çıktıklarında yalnız, yolculuk bittikten sonra bir otobüs katılımcı ile dost ve arkadaş olarak dönmektedir. 

Sizinle aynı beklentilere ve meraklara sahip insanlarla yola çıktıktan sonra mutlaka size uygun bir arkadaş edinmiş olacaksınız ve hiç pişman olmayacaksınız.. Tek kişi katılım için extra bir ücret istenmemektedir. Sadece tek kişi konaklama farkı istenmektedir. 

Tek kişi gelme konusunda katılımcılarımızın yorumlarına göz atabilirsiniz. Aven Camp Yorum

Rehberlerimiz tur başından tur sonuna kadar otobüsümüzde grubumuzla birlikte hareket edecek. serbest zamanlarda ise grup yoğunluğu nerde olacaksa orda olacaktır. 

Kamp Turumuz içinde 5 sabah kahvaltısı 4 öğle yemeği ve 1 akşam yemeği tarafımızdan ve fiyata dahil olarak sunulmaktadır.

Geri kalan öğünlerde ise ya kamp alanımızda restoran - cafe - fast food alanında yemek ihtiyacınızı giderebilir, ya da şehir gezilerinde serbest zamanda bir mekanda yemek yiyebilirsiniz.

Hayır. Kesinlikle Sürpriz ücretler yoktur. Web sitemizde programda belirtilen aktiviteler, etkinlikler ve şehir gezileri fiyata dahildir. Ve sizden extra olarak tur ücreti talep edilmez. 


Rehberimiz programda yer almayan aktiviteler için talebe göre sizlere yardımcı olacaktır. Bunlarla ilgili ödemeler aktivite firmalarına yapılmaktadır.

Kamp alanlarımız konaklama yaptığımız bölgedeki kamp alanları içinde en çok beğenilen, tercih edilen, sevilen ve tutulan kamp alanlarından seçilmektedir.

Kamp alanlarımız içinde kafeterya, duş, WC, elektrik, aydınlatma, yakın mesafede market vs bulunmakta olup, tam donanımlı kamp alanlarıdır. 

Seçtiğimiz kamp alanları butik ve özel nitelikte olup; aşırı kalabalık, gürültülü, buna bağlı çevre kirliliği oluşma ihtimali olmayan dikkatle seçilmiş yerlerdir.