Soru Cevap

Avrupa turları ve bu turlar için gerekli işlemler, evraklar, fiyatlar gibi konularda katılımcı olmak isteyenlerin en çok sorduğu sorular ve cevaplarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz


Kamp turumuza ve mavi yolculuk programlarına katılmak için öncelikle size göndereceğimiz Sözleşme ve Kayıt Formumuzu doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir.

Formu bize yollamanız ve eş zamanlı olarak kesin kayıt için gerekli olan ön ödemeyi yapmalısınız. İlk ödeme alındığında ve form hazırlanarak gönderildiğinde otobüsle Kamp Turumuza kesin kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Ödemenin tamamını yaptığınızda tura çıkabilirsiniz. 

İban numarasına da EFT - Havale suretiyle ödeme alınmaktadır. 

Kamp Turlarımız Ankara ve İstanbul çıkışlıdır.

Ankara dışından katılan gezginlerimiz hareket için İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Afyon, Denizli şehirlerinden tura otobüsümüze binerek turumuza katılabilirler. 

Buluşma yerimiz Muğla Otobüs Terminali çıkış kapısıdır. Uzak şehirlerden havayolu ile gelmek isteyenler Dalaman Havalimanına gelebilirler. Servisler Marmaris'e getirmektedir. 

Marmaris'ten yolcularımız alınacaktır. 

Mavi yolculuk programlarına katılacak olanlar Fethiye Yat Limanına gelmeleri gerekmektedir. Tur başlangıç ve bitiş yeri Fethiye Yat Limanıdır. 

Araçlarımız hepsi yurtiçi D2 ve B2 taşıma belgelidir. 

Yeni model, 56 kişilik, rahat koltuklu - prizli - lüks turizm araçlarıdır.

Evet, var... Son 15 güne kadar koşulsuz şartsız iptal edip, paranın tamamını iade alabilirsiniz. Ayrıca isterseniz son 15 güne kadar tarih değiştirme hakkınız bulunmaktadır. 

Son 15 gün içinde ise kademeli kesinti bulunmaktadır, Bununla ilgili olarak sözleşme maddelerimiz ayrıntılı bilgi içermektedir. İstenildiği takdirde sözleşmemizi mail olarak size gönderebiliriz. 

Nakit yaptıysanız eğer, ödemelerin iadesi nakit olarak (elden veya banka hesabınıza EFT / Havale yoluyla); kredi kartıyla yaptıysanız ödemelerin iadesi ise banka talimatıyla kredi kartınıza yapılır.

Geri iadeler tur iptalinden itibaren 14 gün içinde iade edilir.

Müşteriden kaynaklı iptaller son bira kadar tamamı, son bir ay içinde ise tur tarihine yakınlığına göre kademeli kesinti uygulanır. 

Ücret iadesi konusunda daha detaylı bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz. 

https://www.avencamp.com/iletisim

Seyahat sigortası yaptırmadan hiç bir katılımcıyı tura dahil edemiyoruz. Sigortalar tarafımızdan ve fiyata dahil olarak yaptırılmakta olup, poliçeleri tura çıkmadan katılımcılarımızla paylaşılmaktadır.

Kamp Turuna tek kişi katılan çok sayıda misafirimiz yola çıktıklarında yalnız, yolculuk bittikten sonra bir otobüs katılımcı ile dost ve arkadaş olarak dönmektedir. Dostunu yolda tanırsın denir. Yeni dostları da yolda tanımış oluyorsunuz. Sizinle aynı fikre beklentilere ve meraklara sahip insanlarla yola çıktıktan sonra mutlaka size uygun bir arkadaş edinmiş ve hiç pişman olmamış olacaksınız... Tek kişi katılım için extra bir ücret istenmemektedir. Sadece tek kişi konaklama farkı istenmektedir. 

Tek kişi gelme konusunda katılımcılarımızın yorumlarına göz atabilirsiniz. Aven Camp Yorum

Rehberlerimiz tur başından tur sonuna kadar otobüsümüzde grubumuzla birlikte hareket edecek. serbest zamanlarda ise grup yoğunluğu nerde olacaksa orda olacaktır. 

Kamp Turu konsept olarak sürekli hareket halinde olduğumuz (isteyenler kamp alanında dinlenmeyi de tercih edebilir) bir deneyimdir. Damak tadınıza uygun yiyecekleri her zaman her yerde bulmanız mümkün değildir. Yanınıza yiyecek alabilirsiniz. Kamp alanlarımızda Kafe restoran bulunmaktadır, dileyenler ordan ihtiyacını temin edebilir. 3 günlük öğle yemeğinizi şehir gezilerimizde serbest zamanlarda yeme şansınız var. Dilerseniz arkadaşlarınızla alış veriş yapıp akşam kamp alanlarımızda kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fethiye ve Adrasan kamp alanlarımızda mangal da bulunmaktadır.

Hayır. kesinlikle Sürpriz ücretler yoktur. Web sitemizde belirtilen gezeceğimiz şehirler listesinde yer alan tüm şehirlerimiz fiyatımıza dahildir.Ve sizden extra olarak tur ücreti talep edilmez. 


Rehberimizin organize ettiği daha çok tekne turlarından oluşan aktiviteler için; tur programını bozmayan, serbest zamanlarda olan ve katılımın hiç bir şekilde mecburi tutulmadığı programlar vardır.