Gülfem - Baran Bulut

Gülfem - Baran Bulut
İstanbul

Biz çift olarak katıldık. Başta ön yargılarımız vardı, verilecek olan çadırların, matların kalitesi, kamp alanları, otobüs, rehberlik gibi hizmetlerin nasıl bir kalitede olacağını bilmiyorduk.... Avrupa Turlarında başarılarını duymuştuk, katılanların yüzde yüz memnuniyetle döndüklerini öğrenmiştik. Biz de kamp turları için güvendik ve katılmaya karar verdik.
Yoğun çalışma tempomuz nedeniyle evlendiğimizden beri tatil yapamamıştık, bu sene doğal ortamlar istedik ve kamp turuna katılmaya karar verdik.
Sunulan tüm hizmetlerde masraftan kaçınılmamış, her türlü aktivitede bölgenin en iyileri ile anlaşıma yapılmış. Organizasyon tam anlamıyla çok başarılı, seçilen rota muazzam, programda bir saatimiz bile boşa geçmedi, ya yüzdük, ya gezdik, ya da ateş başında şarkılar söyledik. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Seneye kalabalık bir grupta tekrar geleceğiz.
Yüzmeye doyduk, eğlenmeye doyduk, gezmeye doyduk.
Katılanlar kamp arkadaşlarımız sanki özenle bir araya getirilmişler gibi. Herkesle çok güzel anlaştık ve bir otobüs dolusu insanla dost ve arkadaş olduk. Dostluklarımız devam etti ve İstanbul'da da yeni arkadaşlarla bir ataya geldik.

Gülsüm Yaman

Gülsüm Yaman
Ordu

Bir tesadüf sonucu Aven Camp'ı tanıdım. İyi ki tanımışım. İyi ki bu tura katılmışım. Ve iyi ki kendime bu fırsatı tanıdım. Çok çok güzel bir deneyimdi. Elimde olduğu takdirde acemtenin diğer turlarına da kesinlikle katılacağım. Ekip ve bu ekibin oluşmasını sağlayanlar S-Ü-P-E-R ! ! !

Sevgi Tosun

Sevgi Tosun
Afyon

Aven Camp karşımıza çıkan hayal gibi görünen ama gerçek olan bir kamp turu. Rehberimiz, grup başkanımız, ve tur çalışanlarının işini en güzel şekilde yaptığına şahit olduk.
Kaldığımız kamp alanları ve gezdiğimiz yerler, bu turdaki her şey çok güzel. Çocukluk arkadaşım Gülsüm ile birlikte sizin aranızda olmaktan çok mutlu oldum.
Kampı anlattığım herkes ağzı açık hayran hayran dinledi. Hepsine mutlaka siz de bu Aven Camp ile tura çıkın tavsiyesinde bulundum. İyi ki sizinleyiz.

Her şey için çok çok teşekkür ederiz Aven Camp.

Simay Gaspak

Simay Gaspak
İstanbul

Beklentimin çok çok çok üzerinde ve kaliteli zaman geçirdik. Sizin gibi insanlarla tanıştığım için gerçekten çok mutluyum.
Yarın benim doğum günüm ve bu tur biterken benim için çok güzel bir hediye oldu.
Her günüm dolu dolu ve eğlenceli geçti.
İyi ki varsınız güzel insanlar. Önümüzdeki yıl tekrar görüşmek üzere.

Asya Başçınar

Asya Başçınar
Ordu

İlk defa bir kamp etkiliğine katılan bir olarak gönül rahatlığıyla Aven Camp’ı iyi ki tercih edip buradan başlamışız diyebiliyorum. Her şey çok doğal, güzel ve akışında.
İsteyen istediği gibi kendi dinlenme şeklini ayarlayabilir.
İyi ki sizi tanımışız…

Dilara Ataseven

Dilara Ataseven
İstanbul

Kardeşim Dila Nur ile birlikte karar verip ilk kez kamp yapmak istedik. Şanslıyız ki Aven Camp gibi harika bir organizasyon ile birlikte böyle güzel bir kamp tatili geçirdik.
Her şey çok güzeldi.
Güzel arkadaşlıklar ve unutulmaz harika anılarla birlikte döneceğim İsanbul’a.
Başta Kemal Bey olmak üzere bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek dileği ile…

Melike Ayan

Melike Ayan
Eskişehir

Kafa dağıtmak için geldiğim ilk kamp deneyimimde kendimi buldum. Kemal bey ve rehberimiz Ahmet Bey olarak başladık ve abi olarak bitirdik.
Böyle samimi bir ortama sahip kamp olacağını tahmin etmemiştim. Yaşadığım en iyi bir hafta diyebilirim. Her şey için çok çok teşekkür ederim, Görüşmek üzere…

Güney İmsak

Güney İmsak
İstanbul

Hayatımda ilk defa kamp yaptım. Bu benim hayatım boyunca verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Başta Aven Eti Tur Acentası ile Avrupa Turuna katılacaktım arkadaşım Janset ile, pandemi nedeniyle iptal olunca biz de aynı acentenin kamp turuna katıldık. Verilen tüm sözleri tuttular. Hatta verdikleri sözleri, beklentilerimizi bile aşan bir hizmetle karşılaştık.
Gündüzleri denizde, plajda, otantik sokaklarda cafelerde zaman geçirirken, akşamları, canlı müzikle deniz kenarlarında sohbetler ettik, yeni tanıdığımız insanlarla kaynaştık, heyecanımız, mutluluğumuz bir an bile düşmedi.
Çadırlarımız standartların üstünde genişti, yattığımız matlar sıradan matladan değil, rahatttı. Kamp alanlarımızda her türlü imkân vardı. Kaptanımıza, Aven Kamp ekibine, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Seneye Kuzey Avrupa Turunda görüşmek üzere Aven Camp ailesi.

Ozan Sihay

Ozan Sihay
Adana

Hayatımdaki ilk uzun süreli kamp deneyimimdi. Gelmeden önce tereddütlerim vardı. Fakat geldiğim andan itibaren gördüğüm samimiyet, bu tatilin iyi geçeceğinin göstergesi oldu.
Dolu dolu ve harika bir deneyimdi. Seçilen kamp alanları ve rota özenle seçilmişti. Başta Kemal Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyoruz.

Zehra Arıkan

Zehra Arıkan
Denizli

Hiç bilmediğim yerleri hiç tanımadığım insanlarla hem de çadırlarda kalarak gezmek ilk başta beni çok ürkütmüştü. Ama iyi ki cesaret etmişim.
Muhteşem yerleri gördüm. Muhteşem insanlar tanıdım. Hayatımın en güzel 7 günü oldu.
Abiliğinden dolayı Kemal abime sevgiler.
Teşekkürler Aven Camp!