MARMARİS - DATÇA KAMPI

Marmaris - Datça Akdeniz Yaz Gençlik Kampı

Bu müthiş kamp sadece

1990 TL

Fiyata Dahil Olanlar

5 Sabah Kahvaltısı

İstanbul ve Ankara çıkışlı ve dönüşlü ulaşım

5 gece konaklama

Çadırlar ve kamp yatakları

2 Öğle yemeği

Rehberlik

Canlı Müzik

Köy - kasaba - şehir gezileri

TÜRSAB zorunlu seyahat sağlık sigortası ve mesleki sorumluluk sigortası


Fiyata Dahil Olmayanlar

Programda olmayan öğle ve akşam yemekleri

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri




Gezilecek Yerler

Konaklanacak Yerler

Tur Özellikleri

Ayrıntılar Yakında!

Marmaris ve Datça'nın en güzel yerlerinde 5 gece 6 gün çadırlı, aktiviteli eğlence odaklı kamp turu. 1990 TL fiyat avantajı ile bu inanılmaz eğlenceli ve huzur dolu kampımıza katılın.

MARMARİS - DATÇA 
ÇADIRLI YAZ GENÇLİK KAMPI

Eğlencesi en bol, aktivitelere doyacağınız,
Akdeniz'in en güzel koylarında 50 gençle birlikte çadır kampı

AKYAKA – MARMARİS – DATÇA

5 gece 6 gün / 18 - 39 Yaş

25 Haziran – 1 Temmuz 2022
2- 8 Temmuz 2022
9 - 15 Temmuz 2022

Erken kayıt ücreti 1 Şubat’a kadar 1990 TL

1 Şubat sonrası 2290 TL


390 TL ile kesin kayıt - Ücretin geri kalanı tur günü ödeme
Çift kişilik çadırda tek kişi konaklama farkı 190 TL

5 sabah kahvaltısı - 2 öğle yemeği – Geniş çadır  - konforlu kamp yatağı - 4 büyük aktivite - 6 eğlenceli ve canlı etkinlik ile toplamda “10 eğlence programı” fiyata dâhil
Sürpriz ücret yok

1. GÜN / AKYAKA – MARMARİS

Verilen tur başlangıç tarihlerinden bir gün önce akşam İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Afyon ve Denizli çıkışlı olan otobüsümüz Muğla Otobüs Terminali’ne hareket edecektir. 

08:00 Buluşma ve Akyaka’ya hareket.

Kamp turumuz başlıyor. Akyaka’yı gezmeye ve tanıtmaya başlıyoruz. Azmak çayı kenarında tanışma, çadır kurulum oryantasyon, bilgilendirme…

Ardından Akyaka – Azmak çayı üstünde tekne turumuzu yapıyoruz. Yaklaşık yarım saatlik turumuzda sodalı sudan oluşan Azmak Çayı’nın florasını, canlılarını, berrak sularını izleyerek dinleniyoruz.  Gezimiz sonrası dileyenler Azmak manzarasını izleyerek çayın kenarındaki serpme kahvaltı mekânlarında kahvaltılarını yapabilirler.

Yine Azmak çayının soğuk suyunda yüzme keyfi. Muhteşem Azmak çayı ve Amazon ormanlarını andıran doğal alanların manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Azmak Çayında serinleyen ve dinlenen katılımcılarımıza öğleden sonra Gökova Körfezi kenarında dinlenme ve Akyaka’yı gezme şansı. Serbest zaman Datça’ya hareket. Yol üstünde Marmaris’te alışveriş için duruyoruz.

Gerekli alışverişlerimizi yaptıktan sonra hazır kurulu kamp alanımıza yerleşiyoruz

Çadırlarımıza yerleştikten sonra Akşam deniz kenarında müzik eşliğinde çay – kahve – içecek ikramı…  Yatış…

2. GÜN MARMARİS JEEP SAFARİ

Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Marmaris Hisarönünde Jeep Safari Programımız başlıyor. Oldukça eğlenceli olan bu programda Marmaris bölgesinin doğal güzelliklerini yerinde keşfediyoruz. Hem macera hem de adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkânı sunuyoruz.

Yaklaşık 30 km. off-road, geri kalanının ise stabilize ve asfalt köy yollarının oluşturduğu toplam 90 km.lik Marmaris Cip Safari turu içinde çamurlardan, tozlu yollardan geçiyoruz. Geleneksel su savaşları ile eğlenceyi doruğa taşıyoruz.

Ardından kıyafetlerimizi değiştirerek Marmaris şehir gezisi, çarşı, plaj, deniz kum güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Marmaris Barlar Sokağı Türkiye’nin en dinamik ve en zengin ar kültürüne sahip barlar sokağıdır. Burada Gece 03:00’a kadar eğleniyoruz.

3. GÜN DATÇA

Kamp turumuz Datça gezimiz ile devam ediyor. Sabah yapacağımız kahvaltı sonrası Saat 11:00’da Datça’ya hareket. Öncelikle Yeni Datça’nın berrak sularına sahip kumluk plajı ile taşlık plajında deniz keyfi. Plajların bulunduğu restoran ve Cafelerde deniz manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz.

Ardından akşam serinliğinde Eski Datça şehir merkezine geçiyoruz. Yel değirmenleri, sanat atölyeleri, Can Yücel’in evi ve daha fazlası. Datça gezimizin ardından kamp alanımıza dönüş. Akşam kamp ateşi etrafında canlı müzik keyfi.

4. GÜN: HİSARÖNÜ TEKNE TURU

Hisarönü körfezi; birbirinden güzel koylara sahip; doğasıyla deniziyle mavisiyle yeşiliyle insanı büyüleyen, Türkiye’nin başta gelen yat ve tekne merkezlerinden biri. Biz de tam bu bölgede hem kampımızı yapıyoruz hem de koyları birer birer keşfediyoruz.

Eğlence içerikli tekne turumuz Hisarönü’nde koylarda ve kıyılarda tek tek dururken öğle yemeğimizi teknede müthiş manzaraya karşı yiyoruz.

Tekne turumuzu aksam 17:00’da tamamlayıp kamp alanımıza dönüyoruz. Kamp alanımızda yine canlı müzik bizi bekliyor olacak.

5. GÜN MARMARİS MERKEZ ve İÇMELER

Kamp alanımızda kahvaltımızı yaptıktan sonra Marmaris Merkez’e doğru yola çıkıyoruz. Önce Marmaris’in en güzel köşelerinden biri olan İçmeler’e gidiyoruz 2 saatlik İçmeler ziyaretimizde dilerseniz bu güzel koyda denize girebilir, çarşısında zaman geçirebilirsiniz. Sonra Marmaris’e geçiyoruz. Marmaris’te rehberimiz eşliğinde kaleye çıkabilir, plajlarında denize girebilir, kafelerinde zaman geçirebilir, alışveriş yapabilir uzun sahil yolunda yürüyüş yapabilirsiniz. Ya da acentemizin sunduğu indirimli imkânla extra hizmet olarak Scuba Diving yapabilirisiniz.

6. GÜN: SELİMİYE – DÖNÜŞ

Sabah Kahvaltımızı yaptıktan sonra Selimiye ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Selimiye’de 3 saatlik serbest zamanda dilerseniz denize girebilir, dilerseniz otantik cafelerde kahvenizi içebilir, dilerseniz de güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Selimiye ziyaretimiz sonrası otobüsümüz Muğla – Denizli – Afyon üzerinden İstanbul’a ve Ankara’ya dönüş yapacaktır. Turumuz tamamlanmış olacaktır.

Avrupa Turlarımız için : Otobüsle Avrupa Turu - Haydi Avrupa'ya 

Marmaris - Fethiye Kamp Turumuz için: Marmaris - Fethiye Kamp Turu - Aven Camp



Marmaris kamp turu, Datça kamp yerleri, kamp turu tavsiye, kamp turu yorum, Aven Camp yorumlar, yaz kampı, gençlik kampı, Akdeniz yaz kampı, Ege kamp turları, Ankara çıkışlı kamp turu, kamp turları

 

Ayrıntılar Yakında!

İnternet sitemizden BAŞVUR linki tıklayarak kayıt olun. Ya da 05424181615 numarayı arayarak bizimle iletişime geçin. 

390 TL ön ödeme geri kalanı tur günü ödeme. Kredi Kartına taksit imkanı.