Datça


Datça

Ege’nin Akdeniz ile birleştiği yer alan Datça ve Datça Yarımadası ülkemizin en güzel köşelerinden biri olarak kabul edilir.

Gerek taş evleri, gerek Akdeniz ikliminin en güzel süs bitkileri ve çiçeklerinin örnekleri, gerekse birbirinden güzel ve sığ koyları ile Datça tüm gezginlerin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır.

Mavi ile yeşilin kucaklaştığı Datça; mavi bayraklı plajları ve yemyeşil çam ormanları ile Türkiye’nin son dönemde yeni yeni keşfettiği özel alanları ile ünlüdür.

Güneyinde Hisarönü Körfezi, kuzeyinde Gökova Körfezi bulunan Datça’nın toplamda 52 koy ve bükü bulunmaktadır.  

Datça son dönemde Mavi Yolculukların da merkezi olmuştur. Kamp Turumuz sırasında tam gün ayıracağımız Datça hakkında şimdilik bu kadar. 


Aven Camp ile ilgili Kamp turları yorum bilgilendirme sayfamız için: blog.avencamp.com

Ana sayfamızda yer alan diğer konular ve kamp turumuz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için: avencamp.com

Eğer yurt dışını gezmek istiyorsanız Avrupa'nın birbirinden güzel şehirlerini keşfetmek için yurt dışı turlarımızın bulunduğu Otobüsle Avrupa Turları Haydi Avrupa’ya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa Turlarımız ile ile ilgili deneyim yazısı okumak için Avrupa Turu Tavsiye yazımızı okuyunuz. 


Anahtar kelimeler:

Camp Turu, Üniversite temsilciliği, Kamp turu yorum, Ankara çıkışlı kamp turu, kamp turu katılanlar, gençler kamp turu, likya turu, Olympos kam turu, aktiviteli kamp turları, kamp turları 2022, üniversite kamp turu, Datça gezilecek yerler