Aven Camp Kamp alanı

EN EKONOMİK KAMP TURU

Aven Camp “Çok gezen bilir' sloganı ile kardan önce daha fazla insanımızın böylesine güzel bir deneyimi keşfetmesine öncelik vererek, lafta değil tartışmasız gerçekte en ekonomik turları gerçekleştirir. Ücret ve kardan önce müşteri memnuniyetini esas alan Aven Camp  Kamp turlarında ve Mavi Yolculuklarda Türkiye'nin en ekonomik ve en eğlenceli ve aynı zamanda kapsamlı turlarını düzenler. 

Sunulan hizmetin içeriği, konaklama sayıları, fiyata dahil olan - olmayan hizmetler açısından hem artıları olan hem de fiyat anlamında en uygun fiyata düzenlenen Kamp Turlarında ve Mavi Yolculuklarda Aven Camp'ı bulursunuz. 

Sadece 290 TL ön ödeme ile Kamp turumuza kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geri kalan tur ücretini tura çıktığınız zaman ödeyebilir, son 15 güne kadar yüzde yüz iptal iade hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Ayrıca pandemi nedeniyle resmi bir iptal olursa tur gününe bakılmaksızın yine iadenizi alabilirsiniz. 


Ana sayfamıza dönmek için: avencamp.com


Anahtar Kelimeler:

Camp Turu, çadırlı kamp turları, Kamp turu yorum, Ankara çıkışlı kamp turu, kamp turu katılanlar,  gençler kamp turu, likya turu, aktiviteli kamp turları, 2020 kamp turu, üniversite kamp turu, Kamp turu, mavi yolculuk tatili

Sayfayı Paylaş