ÖZEL GRUPLARA YÖNELİK KAMP TURLARI

kamp turları, gruplara özel kamp turu, kamp turu,

Bu müthiş kamp sadece

790 TL

Fiyata Dahil Olanlar

Geniş ve kolay kurulumlu çadırlar

Kamp yatağı

Bölgeye göre seçilen 2 aktivite (Tekne turları ve-veya Scuba diving ve - veya Jeep Safari )

Sabah kahvaltıları

2 gün öğle yemeği

Akşamları çay ve kahve

Kokartlı profesyonel rehberlik

Kamp transferleri

Kamp ateşi başında canlı müzik

TÜRSAB zorunlu seyahat sağlık sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Kamp alanına kadar ulaşım

Akşam yemekleri

Programda belirtilmeyen aktivite ve etkinlikler

Müze ve ören yerleri

İlk gün kahvaltısı

Gezilecek Yerler

Konaklanacak Yerler

Tur Özellikleri

- Turlarımızın tamamına kokartlı rehberler eşlik etmektedir.
- Kamp alanlarımız bölgenin en güzel kamp alanlarından seçilir
- Aktivite firmalarımız en iyi firmalardan oluşmaktadır.
- Gençler için en ekonomik fiyatlar belirlenir
- Kamp çadırlarımız ve kamp yataklarımız kendi tasarım ve üretimlerimiz ile standart üstüdür.
- Aven Camp kârı değil, memnuniyeti esas alır, öncelik katılımcıların mutlu evine dönmesidir.
- Ödeme kolaylıkları ile kimse ödeme konusunda sıkıştırılmaz.
- Dostuk, arkadaşlık, kaynaşma turlarımızın en önemli özelliğidir. 

Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Kaz Dağları’nda özel gruplara yönelik hem ekonomik hem de profesyonel kamp organizasyonları.

AVEN CAMP – BODRUM

3 gece 4 gün (790 TL)

(Bodrum Koyları Tekne Turu - Bodrum Jeep Safari)

1. GÜN

Bodrum’un en güzel yerinde Gümüşlük’e kısa mesafede olan kamp alanımızda buluşma. Çadırlarımızın kurulumu ve yerleşme. Tanışma ve hoş geldin toplantısı. Çevreyi keşfetme ve dinlenme.

Akşam kamp ateşimizi yakıyoruz. Canlı müzik eşliğinde ateş başında zaman geçirme.

2. GÜN

Sabah kahvaltımızı Bodrum Mandalin ağaçları altında yaptıktan sonra, Bodrum koylarını keşfetmek ve denizin tadını sonuna kadar çıkarmak için grubumuza özel tekne turuna çıkmak için Turgut Reis limanına geçiyoruz.

Transferlerimizi tamamladıktan sonra sabah saatlerinde Bodrum Yarımadasının en güzel koylarını keşfe çıkıyoruz. Her durakta yaklaşık bir saatlik yüzme molası ile Çatal Adası, Çavuş Adası, Gümüşlük, Kadı Kalesi, Kiremit Adası, Küçük Kiremit koylarına demir atıyoruz. Öğle yemekli gerçekleştirilen turumuz akşam 18:00’ a kadar devam ediyor.

Kısa süreli Turgut Reis İlçesi gezimizden sonra Kamp alanımıza dönüş. Serbest zaman… 20:00-22:00 arası kamp ateşi başında canlı müzik.

3. GÜN

Kamp Turumuz devam ediyor. Sabah kahvaltımızı yine kamp alanımızda gerçekleştirdikten sonra Bodrum Yarımadasını yerinde keşfedeceğimiz Jeep Safari Turumuz başlıyor.

Yüzme molaları, eğlence, adrenalin ve heyecan dolu bir jeep safari sizleri bekliyor. Jeepler ile konvoy halinde ilerlerken büyüleyici şelaleler, vadiler, manzaralar, dereler ile el değmemiş Ege koyları sizleri bekliyor. Bodrum Jeep safari ve off road turu ile Bodrum ve çevresinde saklı kalmış gerçek güzellikleri keşfedeceksiniz. En ideal, adrenalin ve heyecan dolu aktivitelerden biri olan turumuz; profesyonel rehber ve şoförler eşliğinde gerçekleşecek. 

Zeytinyağı tesisleri, otantik köyler, kahve molaları ile bodrum yarımadasını Jeep Safari sayesinde sadece bu turda tamamen keşfedeceksiniz.

Jeep Safari turumuz sonrasında kamp alanımıza dönüş, akşam yemeği dinlenme ve son akşam veda partisi.

4. GÜN:

Sabah kahvaltısı ardından transfer aracımız Turgut Reis Terminaline bırakacaktır.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

AVEN CAMP – MARMARİS

3 gece 4 gün (790 TL)

(Marmaris Koyları Tekne Turu - Marmaris Jeep Safari)

1. GÜN

Marmaris’in en güzel yerinde Hisarönü’nde bulunan denize sıfır kamp alanımızda buluşma. Çadırlarımızın kurulumu ve yerleşme. Tanışma ve hoş geldin toplantısı. Çevreyi keşfetme ve dinlenme.

Akşam kamp ateşimizi yakıyoruz. Canlı müzik eşliğinde ateş başında zaman geçirme.

2.  GÜN

Sabah kahvaltımızı deniz kenarında yaptıktan sonra, doğrudan kamp alanımız önünden özel tekne turuna çıkıyoruz. Hisarönü Bozburun arasında Selimiye ve Orhaniye gibi birinden güzel otantik kıyıları da içeren yeşille mavinin buluştuğu koyları gezmeye başlıyoruz.

Koylarda vereceğimiz yüzme molaları ve su sporları sizi bekliyor.

Öğle yemekli gerçekleştirilen turumuz akşam 18:00’ a kadar devam ediyor.

Kamp alanımıza dönüş. Serbest zaman… 20:00-22:00 arası kamp ateşi başında canlı müzik.

3.  GÜN

Kamp Turumuz devam ediyor. Sabah kahvaltımızı yine kamp alanımızda gerçekleştirdikten sonra Marmaris çevresini yerinde keşfedeceğimiz Jeep Safari Turumuz başlıyor.

Marmaris doğa aktiviteleri arasında en popüler olanlardan birisi de Cip Safari Turu. Toz, taş ve çamurlu dağ yollarında, nehirler ve Marmaris’in muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence.

Marmaris tatilinizde bu şekilde sabahları 5-6 Cip arka arkaya grup halinde tura katılan özellikle yabancı turistleri sık sık görürsünüz. Turlar Genellikle Bozburun yarımadasında, Gökova Körfezi civarında, Orhaniye-Kızkumu, Hisarönü, Bozburun, Çiftlik, Turunç, Akyaka ve Akbük bölgelerine yapılıyor.

Cip Safari, 4×4 arazi araçlarında her cipte 4 ila 8 kişiden oluşan gruplarla yapılıyor. Turlar çok eğlenceli. Hem doğal güzellikler arasında Marmaris’in çevre yörelerini görme ve köy yaşamına tanık olma fırsatı, hem de macera ve adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat imkânı sunuyor.

Yaklaşık 30 km. off-road, geri kalanının ise stabilize ve asfalt köy yollarının oluşturduğu toplam 90 km.lik Marmaris Cip Safari turuna katılarak; çamur, toz, geleneksel su savaşları ve muhteşem doğa manzaraları eşliğinde çok keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

Nehir, orman ve köy yollarında safari sonrasında Marmaris’in köylerinden birinde öğlen yemek molası veriliyor. Yöresel yemekleri tadıyorsunuz. Sonrasında safariye devam ve Marmaris’e dönüş.

Cip Safari turu sabah 09:30-10:00 arası başlayıp akşam saat 16:00’da bitiyor. Sabah kamp alanınızın önünden alınıp buluşma yerine götürülüyorsunuz.

4×4 arazi araçlarında yerinizi aldıktan sonra tur başlıyor. İlk olarak Armutalan tepelerinde yolculuk başlıyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde ilerliyorsunuz. Sonrasında ise off-road programı başlıyor.

Ciplerle Marmaris çevresindeki çam ormanlarının içerisindeki dağ yollarında, su birikintileriyle dolu dere kenarlarında yolculuk.

Cip safari turlarının vazgeçilmezi ise su savaşları. Cüzi bir ücret karşılığından temin edeceğiniz su tabancaları ile yolculuk esnasında diğer arkadaşlarınızla su savaşı yapabiliyorsunuz.

Yolculuk Turgut Köyü ve Şelalesi ile devam ediyor. Burada kuş sesleri eşliğinde çok güzel bir doğal ortamda yaklaşık 1 saat mola veriliyor ve öğle yemeği yiyorsunuz. Mola esnasında şelaleden akan soğuk suya girip serinliyorsunuz.

Tur sonrasında ünlü Kızkumu plajına doğru devam ediyor. Orhaniye’de bulunan Kızkumu plajında mola veriliyor. İsteyenler burada yüzebiliyor.

Jeep Safari turumuz sonrasında kamp alanımıza dönüş, akşam yemeği dinlenme ve son akşam veda partisi.

4. GÜN:

Sabah kahvaltısı ardından transfer aracımız Marmaris Terminaline bırakacaktır.

…………………………………………………………………………………………………………………………..

AVEN CAMP – FETHİYE

3 gece 4 gün (790 TL)

(Fethiye Koyları Tekne Turu - Fethiye Jeep Safari)

1.  GÜN

Fethiye’nin Ölüdeniz’e yakın mevkiisinde en güzel yerinde Hisarönü’nde bulunan yeşil alana sahip kamp alanında buluşma. Çadırlarımızın kurulumu ve yerleşme. Tanışma ve hoş geldin toplantısı. Çevreyi keşfetme ve dinlenme. Akşam kamp ateşimizi yakıyoruz.  Müzik eşliğinde ateş başında zaman geçirme.

2. GÜN

Eğer Akdeniz'de bir tatildeyseniz; yapılabilecek en güzel günlük aktivite bir tekneye binmek ve bölgenin farklı koylarını ve adalarını gezmektir.

Türkiye'nin güzellikleri ve hazineleri keşfetmekle bitmez. Bunların çoğu da sadece denizden görülebilir. Güzel kumsallarımız, berrak turkuaz sularımız ve her bir noktası tarih dolu sahil şeridimiz gezginlerimizi bekliyor.

Fethiye'nin birbirinden güzel ve turkuaz renge sahip koylarında hem yüzebilir hem de yeşilin ve mavinin tadını çıkarabilirsiniz.

Tur sabahı servis araçlarımız sizleri kamp alanımızdan alıp Fethiye limanına getirir. Tüm misafirler teknemize geldikten sonra iyi eğitilmiş, güler yüzlü personelimiz, motoru olan ve yelkenli direklere sahip geleneksel ahşap guletimiz ile limandan çıkmak için hazırlıklarını tamamlar ve turumuz başlar.

Gün boyu farklı birçok ada ziyaret edeceğiz, kaptanımız yüzme molası ve öğle yemeği için bu adaların en güzellerinde duracak. Bazı adalar sadece tekneden görülebilir ve yanaşmak imkânsızdır ama kaptanınız en iyilerinde duracaktır!

Dinlenmek ve rahatlamak istiyorsanız bu sizin için en iyi tur seçimi olacaktır. Akdeniz güneşinin altında güvertede yatın, rüzgârın çıkardığı melodileri dinleyin ve güvertede taze pişmiş yemeklerin tadını çıkarın. Ve bir sürprizimiz var! Kleopatra'nın sizden önce ziyaret ettiği bazı özel noktaları da bu turumuzda görebilirsiniz!

Tekne turu sonrası kamp alanına bırakılma. Kamp alanımıza varış ve serbest zaman.

Bölgede çok sayıda bar ve cafe var. Dileyenler buralarda eğlenerek vakit geçirebilir. Dileyenler ise kamp alanında ateş başında şarkılar söyleyip doğanın ve açık havanın tadını çıkarabilir.

3. GÜN

Kamp Turumuz devam ediyor. Fethiye bölgesini denizden keşfettikten sonra bir de karadan keşfedelim. Jeep Safari, Fethiye'nin en eğlenceli günlük aktivitelerinden biridir. Doğa, eğlence, gezi ve tarih içeren heyecan dolu bir turdur.

Tur sabahı tüm misafirler kamp alanımızdan toplanacak ve tüm Jeepler buluşma noktasında bir araya gelecek. Ardından yolculuğa hep birlikte bir konvoy halinde çıkıyoruz. Profesyonel sürücülerimiz yanları açık, bakımlı Jeeplerimiz ile sizi günün ilk durağı olan Tlos'a götürecek.

Tlos, Likya'nın önemli bir antik kentidir. Tarih M.Ö. 2.000 yıllarına dayanan popüler bir şehir olan Tlos’a sonraları Osmanlılar ve Bizanslılar da yerleşmiştir. Şehirde hamamlar, tiyatrolar, kapılar, mezarlar, stadyum, spor alanları ve daha pek çok ilginç tarihi kalıtılar vardır. Bu etkileyici Tlos gezisinden sonra bir sonraki durağa ilerleyeceğiz.

Saklıkent Kanyonu. Bu kanyon Avrupa'nın en uzun ikinci kanyonudur. Toros dağlarından eriyerek gelen dondurucu kar suları buradan çıkar. Burada kanyonun içerisine doğru ilerleyebilir ve vadiyi keşfedebilirsiniz. Veya su sizin için soğuksa, etrafında kalabilirsin ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Bu doğa harikası bölge, soğuk kaynak suyu, mis gibi kokan çam ormanları ve sakinliği ile sizlere huzur katacaktır. Kanyonda geziden sonra nehir kenarında bir restoranda açık büfe öğle yemeği sunulacaktır.

Saklıkent turundan sonra çamur banyolarını ziyaret edip Fethiye'ye kamp alanımıza geri döneceğiz. Arada tabiki çeşitli eğlenceler de sizi bekliyor olacak. Su fışkırtma savaşları gibi! Dönüş yolunda rüzgâr esintisi ve rahatlatıcı etkisi tüm yorgunluğunuzu alacak.

Kamp alanımıza varış ve serbest zaman

4.  GÜN

Kamp alanımızda çadırlarımızı ve yataklarımızı topluyoruz. Kahvaltımızın ardından servisimiz sizi Fethiye merkeze bırakacaktır.

Kamp turlarımızla ve mavi yolculuklarımızla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için:

avencamp.com

Avrupa turlarımız ve yurt dışı diğer turlarımız için

haydiavrupaya.com

Blog sayfamızda yorumlara göz atmak için:

blog.avencamp.com

 

 

kamp turları, gruplara özel kamp turu, kamp turu, mavi yolculuk, karavan kiralama, kiralık karavan, çadırlı kamp turu, aktivite tatili, bodrum kamp alanları, kaz dağları kamp alanları, Fethiye kamp alanları, Marmaris kamp

 

- Turlarımızın tamamına kokartlı rehberler eşlik etmektedir.
- Kamp alanlarımız bölgenin en güzel kamp alanlarından seçilir
- Aktivite firmalarımız en iyi firmalardan oluşmaktadır.
- Gençler için en ekonomik fiyatlar belirlenir
- Kamp çadırlarımız ve kamp yataklarımız kendi tasarım ve üretimlerimiz ile standart üstüdür.
- Aven Camp kârı değil, memnuniyeti esas alır, öncelik katılımcıların mutlu evine dönmesidir.
- Ödeme kolaylıkları ile kimse ödeme konusunda sıkıştırılmaz.
- Dostuk, arkadaşlık, kaynaşma turlarımızın en önemli özelliğidir. 

- Başvuru sahiplerine telefon yoluyla bilgi verilir.

- Alınan mail adresine broşür - sözleşme kayıt formu mail atılır
- Doldurulan sözleşme formunun görüntüsü tarafımıza dijital yoldan ulaştırılır
- Sözleşme formu onaylanır ve kopyası dijital yoldan size ulaştırılır.
- 490 TL ön ödeme ile kesin kayıt gerçekleştirilir.  

490 TL ön ödeme geri kalan tutar tur günü ödeme